Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
autopromocja
Zobacz
reklama
Zobacz
reklama
Zobacz

Antoni Klukowski i Kacper Gołębiewski. Fot. Pogoń Szczecin
Antoni Klukowski i Kacper Gołębiewski. Fot. Pogoń Szczecin
Dwaj młodzi piłkarze Pogoni Antoni Klukowski i Kacper Gołębiewski zostali zgłoszeni przez szczeciński klub do rozgrywek ekstraklasy. Obaj zawodnicy ćwiczyli z ekipą trenera Jensa Gustafssona na obozie w Belek.
Antoni Klukowski do Dumy Pomorza trafił na początku obecnego sezonu z Legii Warszawa. Jesienią napastnik rozegrał 11 spotkań w trzecioligowych rezerwach Pogoni w których strzelił dwa gole. Pod koniec ubiegłego roku wraz z reprezentacją Kanady grał w Mistrzostwach Świata U17 w Indonezji. Podczas zgrupowania portowców w tureckim Belek w sparingowych pojedynkach na boisku przebywał w sumie 82 minuty. Antoni Klukowski 2 kwietnia będzie obchodził 17 urodziny.

Rok starszy od Klukowskiego jest Kacper Gołębiowski, który do Pogoni trafił dwa lata temu z klubu sportowego Stadion Śląski Chorzów. W obecnym sezonie grający na pozycji defensywnego pomocnika zawodnik wystąpił w 13 meczach trzecioligowych rezerw szczecińskiego klubu. W kontrolnych spotkaniach w Belek zaliczył 113 minut.

Antoni Klukowski, Kacper Gołębiowski i zgłoszony jeszcze w listopadzie do rozgrywek o mistrzostwo Polski Patryk Paryzek będą nadal trenować z zespołem trenera Jensa Gustafssona.

Pozostali młodzi gracze, którzy przebywali na zgrupowaniu w Belek, Mateusz Kaczorek, Bartosz Urbaniak, Kamil Jakubczyk i Dawid Kroczek wracają do zespołu rezerw trenera Pawła Crettiego.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty