Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Po 57 dniach przerwy, piłkarze Pogoni powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie, w pierwszym tegorocznym ligowym meczu, zmierzą się dziś na wyjeździe z liderem ekstraklasy Śląskiem Wrocław.

Portowcy mają 11 punktów straty do zespołu trenera Jacka Magiery i muszą wygrać, aby nadal liczyć się w walce o tytuł mistrza kraju.

Alexander Gorgon, pomocnik Dumy Pomorza liczy na udany start i zwycięstwo w stolicy Dolnego Śląska.

- Fajnie zacząć takim wyzwaniem, że zagramy z liderem na wyjeździe, więc oczekujemy, że będzie też fajna atmosfera. Wiemy o co chodzi, więc chcemy od razu wystartować z trzema punktami. Nie będzie łatwo, Śląsk pokazał teraz w trzeciej rundzie na co ich stać, jakim stylem grają. Dobrze się przygotowywaliśmy, ale wiadomo, to wszystko zweryfikuje mecz - podkreśla Gorgon.

Niedzielne spotkanie piłkarzy Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin będziemy transmitować w Radiu Szczecin w audycji "Z boisk i stadionów" od godziny 17:30.
Alexander Gorgon, pomocnik Dumy Pomorza liczy na udany start i zwycięstwo w stolicy Dolnego Śląska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty