Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Hit ekstraklasy w stolicy z udziałem piłkarzy Pogoni Szczecin. Portowcy zmierzą się w sobotę z Legią Warszawa w 23 kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Dodatkowym smaczkiem wieczornego pojedynku będzie rywalizacja trenerów obu drużyn. Szkoleniowcem stołecznej jedenastki jest były trener Dumy Pomorza Kosta Runjaić. Ekipa Jensa Gustafssona w tym roku jest niepokonana i jako jedyna odniosła trzy zwycięstwa w trzech dotychczasowych ligowych spotkaniach.

Kacper Smoliński, pomocnik Pogoni spodziewa się zaciętej rywalizacji i liczy na komplet punktów w stolicy. - Na pewno podejdziemy do meczu z pokorą, ale i własną świadomością, jaką jesteśmy drużyną. Jesteśmy pewni siebie i wiemy, na co nas stać. Jedziemy tam po trzy punkty. Liczymy na wsparcie naszych kibiców, bo naprawdę nam pomogli i wierzymy, że przy Łazienkowskiej też tak będzie. Pojedziemy z pokorą i chęcią zwycięstwa, bo najważniejsze jest dla nas w każdym meczu wygrywać - powiedział Smoliński.

Sobotni mecz piłkarzy Legii z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20 na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie.
Kacper Smoliński, pomocnik Pogoni spodziewa się zaciętej rywalizacji i liczy na komplet punktów w stolicy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty