Piłkarze Pogoni bez zwycięstwa w 25 kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie zremisowali na wyjeździe z Koroną Kielce 2:2 w niedzielnym meczu ekstraklasy.
Portowcy po beznadziejnej pierwszej połowie przegrywali do przerwy 0:2. Gole dla walczącej o utrzymanie Korony zdobyli Hiszpan Nono i były zawodnik Dumy Pomorza Dawid Błanik. Po zmianie stron granatowo-bordowi zagrali o wiele lepiej i odwrócili losy pojedynku. Kontaktowego gola w 54 minucie strzelił z rzutu karnego kapitan Pogoni Kamil Grosicki. Do remisu w 67 minucie doprowadził Alexander Gorgon i mecz zakończył się podziałem punktów.

Ekipa trenera Jensa Gustafssona po spotkaniu w Kielcach zajmuje 5 miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do prowadzącej Jagiellonii Białystok i pięciu do drugiego Śląska Wrocław. W kolejnym meczu ekstraklasy piłkarze Pogoni 30. marca w Szczecinie zmierzą się z Cracovią.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:2 (2:0)