Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

Graf. Chemik Police
Graf. Chemik Police
Siatkarki Grupy Azoty Chemika walczyć dziś będą o awans do półfinału mistrzostw Polski. Policzanki zmierzą się z Energą MKS Kalisz w drugim ćwierćfinałowym meczu play-off Tauron Ligi.
Ekipa włoskiego trenera Marco Fenoglio w miniony piątek pokonała kaliszanki na ich parkiecie 3:0 i potrzebuje tylko jednego zwycięstwa, aby zameldować się w półfinale.

Chemik jest zdecydowanym faworytem wieczornej konfrontacji, ale jak mówi Martyna Łukasik przyjmująca polickiej drużyny, jeszcze nie czas na świętowanie awansu. - Jeszcze za wcześnie, żeby gratulować. Wygrałyśmy w Kaliszu i mamy dużą pewność przed kolejnym spotkaniem. Jesteśmy faworytkami, ale to sport. Zależy dużo od dyspozycji w danym dniu. Mamy bardzo silny skład i musimy pokazać to na boisku - mówi Łukasik.

Środowy mecz siatkarek Chemika Police z Energą MKS Kalisz rozpocznie się o godzinie 20.30 w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie.
Chemik jest zdecydowanym faworytem wieczornej konfrontacji, ale jak mówi Martyna Łukasik przyjmująca polickiej drużyny, jeszcze nie czas na świętowanie awansu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty