Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Rzecznik Pogoni Krzysztof Ufland. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Rzecznik Pogoni Krzysztof Ufland. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Już ponad 18 tysięcy widzów kupiło bilety na sobotni mecz piłkarzy Pogoni Szczecin z Cracovią Kraków w Ekstraklasie. Nadal jednak są do nabycia wejściówki na wyjątkowe miejsca na trybunach nowego stadionu przy Twardowskiego.
Po decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy S.A., która ukarała fanów Cracovii zakazem wyjazdowym na najbliższy pojedynek, szczeciński klub sprzedaje bilety swoim sympatykom na niedostępny dla nich zazwyczaj sektor dla kibiców gości..

- Postanowiliśmy pod hasłem "Sami swoi na święta" otworzyć sektor przeznaczony dla kibiców gości. Ok - tam jest minimalnie gorsza widoczność, bo są wyższe płoty, jest dodatkowa siatka... Ale to też świetna okazja, żeby zrobić "dwa w jednym": wyjechać na wyjazd w Szczecinie i zobaczyć jak przyjmowani są kibice gości w Szczecinie i myślę, że to będzie dla wielu kibiców niespodzianką, ponieważ sektor dla kibiców gości ma bardzo dobre warunki - zapewnia rzecznik prasowy Pogoni, Krzysztof Ufland.

Dla tych kibiców, którzy nie dostaną biletów na mecz Dumy Pomorza z "Pasami" mamy bardzo dobrą informację: sobotnie spotkanie piłkarzy Pogoni z Cracovią będziemy transmitować w Radiu Szczecin w sportowej audycji "Halo stadion" od godziny 20.05.
- To świetna okazja, żeby zrobić "dwa w jednym": wyjechać na wyjazd w Szczecinie i zobaczyć jak przyjmowani są kibice gości w Szczecinie i myślę, że to będzie dla wielu kibiców niespodzianką, ponieważ sektor dla kibiców gości ma bardzo dobre warunki - zapewnia rzecznik prasowy Pogoni, Krzysztof Ufland.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty