Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemika poznają w sobotę swojego rywala w półfinale play-off mistrzostw Polski.
Policzanki w tej fazie rozgrywek zagrają ze zwycięzcą sobotniej rywalizacji łódzkich drużyn ŁKS lub Grot Budowlani. Jak zapewniają zawodniczki Chemika Natalia Mędrzyk i Martyna Grajber-Nowakowska, nie ma dla nich żadnego znaczenia, na kogo trafią w walce o awans do finału Tauron Ligi.

- Myślę, że każdy ma jakąś drużynę, z którą wolałby grać, natomiast to już jest ten moment sezonu, gdzie trzeba się wspiąć na wyżyny naszych możliwości, więc tego oczekuję od zespołu. Czy przyjadą Budowalni, czy ŁKS to na pewno będziemy z dziewczynami dobrze przygotowane. Co prawda prezentują one dwa różne style grania, ale nie chcę prorokować, kto wygra. Czekamy spokojnie na przeciwnika i mamy trochę więcej oddechu niż one i przygotowujemy się na ciężkie spotkanie - mówią zawodniczki.

Pierwszy półfinałowy mecz play-off siatkarek Chemika Police z łódzkim zespołem odbędzie się we wtorek w hali Netto Arena w Szczecinie. Do finału mistrzostw Polski awansuje drużyna, która wygra dwa spotkania.
Jak zapewniają zawodniczki Chemika Natalia Mędrzyk i Martyna Grajber-Nowakowska, nie ma dla nich żadnego znaczenia, na kogo trafią w walce o awans do finału Tauron Ligi.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty