Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. pixabay.com / patrickbrassard0 (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / patrickbrassard0 (CC0 domena publiczna)
Niedziela jest drugim dniem rywalizacji w Międzynarodowym Turnieju Karate Polish Open 2024. W Szczecinie swoje umiejętności zaprezentują dziś zawodnicy z trzech światowych federacji karate.
Rywalizacja odbywać się będzie na trzech matach w hali przy Twardowskiego. O efektowne medale i puchary walczyć będą również przedstawiciele klubu Bushikan Szczecin.

Jak mówi prezes i trener klubu Bushikan Szczecin i główny organizator Polish Open Paweł Bombolewski atrakcji sportowych i nie tylko nie zabraknie.- Będzie pokazowa walka nunchaku, który rozpromował Bruce Lee jeszcze w latach 70. To jest trochę taka zapomniana broń kobudo związana z karate. Będą pokazy na matach. Rywalizacja w kata, czyli w pokazach w kumite, czyli walkach kontaktowych i walkach drużynowych, indywidualnych. Kobudo czyli walki z bronią indywidualne, drużynowe, dziewcząt, mężczyzn, będzie się bardzo dużo działo i na pewno będzie bardzo tłoczno.

Uroczyste otwarcie zawodów rozpocznie się o godzinie 10 w hali przy Twardowskiego w Szczecinie. Kibice oraz uczestnicy zawodów zobaczą w niedzielę także specjalny pokaz walki mieczem samurajskim w wykonaniu posiadacza 10 stopnia Dan Tomasza Piotrkowicza.

Wstęp na turniej Karate Polish Open jest bezpłatny.
Jak mówi prezes i trener klubu Bushikan Szczecin i główny organizator Polish Open Paweł Bombolewski atrakcji sportowych i nie tylko nie zabraknie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty