Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Piłkarze Świtu Skolwin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Świtu Skolwin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Świtu gotowi na mecz o awans do 2. ligi. Szczecinianie zakończyli przygotowania do pojedynku z zespołem Stolem Gniewino w 30. kolejce rozgrywek 3. ligi.
Duma Północy prowadzi w tabeli grupy drugiej i potrzebuje jednego punktu w jutrzejszym starciu, aby świętować awans do 2. ligi.

Piotr Klepczarek, trener Świtu przyznaje, że w takim historycznym spotkaniu chcą wystąpić wszyscy jego podopieczni, ale ekipa ze Skolwina nie zagra w najsilniejszym składzie.

- Chętni są wszyscy, ale jak to w sporcie i na tym etapie sezonu - mamy zawodników, którzy będą pauzowani za żółte kartki - jest to Łukasz Święty. Mamy też kilka kontuzji, które są normalne w sporcie i nas to nie omija. Staramy się robić bardzo dużo, żeby tych kontuzji było jak najmniej. Jednak jutro i tak nie będzie kilku podstawowych zawodników, ale są oni już w trakcie "stawiania na nogi" - dodaje Klepczarek.

Środowy mecz Świtu z drużyną Stolem Gniewino rozpocznie się o godzinie 17:30 na stadionie przy Stołczyńskiej w Szczecinie. Wstęp na pojedynek piłkarzy jest bezpłatny.
Piłkarze Świtu gotowi na mecz o awans do 2 ligi

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty