Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Zdjęcie ilutracyjne. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
Zdjęcie ilutracyjne. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin]
13 młodych sportowców z Pomorza Zachodniego otrzymało kółka olimpijskie podczas wojewódzkich uroczystości Dni Olimpijczyka w Łobzie.
Kółka są symbolicznym wstępem do wielkiej kariery i zachętą do dalszego sportowego rozwoju, aby po skompletowaniu pięciu kół wystartować w igrzyskach olimpijskich. Wśród wyróżnionych sportowców są lekkoatleci, zapaśnicy, pływacy i siatkarz. Spośród szczęśliwej "13" aż 10 młodych adeptów sportu odebrało swoje pierwsze w karierze kółka olimpijskie.

Zaszczytne odznaczenie odebrali między innymi lekkoatletka Mokasyna Płoty Lena Znajewska i zapaśnik Feniksa Pesty Stargard Filip Klym. - Dla mnie to ogromne wyróżnienie. Jestem wdzięczna, że mogłam je otrzymać. Będę się starać o piąte kółko i moim marzeniem jest start na igrzyskach olimpijskich. Dla mnie to zaskoczenie. Marzy mi się kariera zapaśnika i chciałbym wygrać zawody olimpijskie - mówi młodzi sportowcy.

Kółka olimpijskie wręczyli w Łobzie między innymi medaliści i uczestnicy igrzysk olimpijskich Monika Pyrek, Andrzej Wroński, Władysław Stecyk, Marian Tałaj i Janusz Brzozowski.
Zaszczytne odznaczenie odebrali między innymi lekkoatletka Mokasyna Płoty Lena Znajewska i zapaśnik Feniksa Pesty Stargard Filip Klym.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty