Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Fot. pzpn.pl
Fot. pzpn.pl
Piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Turcją w towarzyskim meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla "Biało-Czerwonych" będzie to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w Niemczech.
Selekcjoner Michał Probierz zaznacza, że obecnie nie skupia się na spotkaniach w fazie grupowej mistrzostw, a na najbliższym rywalu.

- Chcemy na pewno kontynuować to, co robimy dalej, przygotowywać się do tego meczu z Euro i odpowiednio przygotować zawodników. Dlatego też nie patrzymy na następnych przeciwników i nie patrzymy na następne mecze, bo tak jak ten przykład teraz pokazał, że możemy dużo planować, a później po fakcie okazuje się, że gdzieś tam ktoś wypadał. Dlatego teraz ten mecz jest dla nas najważniejszy. I tak zawsze jako trener do tego podchodzę - mówi Probierz.

Napastnik Adam Buksa, który miniony sezon spędził w tureckim Antalyasporze, podkreśla, że w drużynie rywala nie brakuje jakościowych zawodników.

- Znam dobrze sporą grupę piłkarzy reprezentacji Turcji. To są z jednej strony doświadczeni, jakościowi piłkarze, z drugiej również kilku młodych, bardzo obiecujących zawodników, którzy potrafią zrobić wiele z piłką na boisku. Bardzo interesujący mecz nasz czeka - twierdzi Buksa.

Początek spotkania o 20.45.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty