Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Chemika już oficjalnie mają nowego prezesa klubu, ale nie mają... europejskich pucharów.
Radosław Anioł został prezesem klubu Grupa Azoty Chemik Police. Nowy prezes podtrzymał swoje stanowisko, głoszone po zdobyciu złotego medalu mistrzostw Polski i podjął decyzję o rezygnacji z gry w Lidze Mistrzyń siatkarek Chemika, z powodu trudnej sytuacji finansowej polickiego klubu.

Radosław Anioł, po odwołaniu w marcu poprzedniego prezesa zarządu klubu Pawła Frankowskiego, był pełniącym obowiązki sternikiem Chemika. Pod jego rządami policzanki mimo olbrzymich problemów finansowych zdobyły mistrzostwo Polski.

Rada Nadzorcza, po przeglądzie kandydatur zgłoszonych do konkursu na prezesa siatkarskiego Chemika, postawiła na byłego menedżera i dyrektora zarządzającego klubu Radosława Anioła. Głównym zadaniem prezesa polickiego klubu będzie znalezienie sponsora strategicznego i zabezpieczenie budżetu klubu.

Chemik osiągnął już porozumienie z byłymi zawodniczkami i sztabem szkoleniowym dotyczące spłaty zadłużenia zaległych wynagrodzeń do końca przyszłego roku. Z mistrzowskiego zespołu w Chemiku pozostały tylko trzy siatkarki mające ważne kontrakty: Martyna Grajber-Nowakowska, Dominika Pierzchała i Iga Wasilewska. Pozostałe zawodniczki opuściły już policki zespół.

Chemik prowadzi także rozmowy biznesowe z potencjalnym nowym partnerem, który może zostać głównym finansowym sponsorem polickiego klubu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty