Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
29 piłkarzy Pogoni wzięło udział w pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu na boisku szczecińskiej drużyny.
W inauguracyjnych zajęciach ćwiczyli między innymi młodzi zawodnicy z klubowej akademii.

Pod wodzą Jensa Gustafssona trenowali Natan Waligóra, Mateusz Kaczorek, Michał Osowski, Oliwier Siniawski, Maciej Wojciechowski, Martin Rachubiński, Maksymilian Jóźwiak i Mateusz Bąk. Z wypożyczenia do Górnika Łęczna i Motoru Lublin powrócili Kacper Łukasiak i Jakub Lis.

Na wtorkowych zajęciach byli także dwaj nowi bramkarze Dumy Pomorza Krzysztof Kamiński i 15-letni Kuba Bochniarz. Wśród trenujących zawodników brakowało natomiast 7 graczy Kamila Grosickiego, Vahana Biczakcziana, Luki Zahovića, Wojciecha Lisowskiego, Fredrika Ulvestada oraz bramkarzy Axela Holewińskiego i Bartosza Klebaniuka. Norweg i Słoweniec ćwiczyli indywidualnie, Axel Holewiński na treningu pojawi się dziś natomiast Vahan Biczakczian i Wojciech Lisowski do portowej drużyny dołączą na obozie w Opalenicy, który rozpocznie się w czwartek. Bartosz Klebaniuk odejdzie z Pogoni i zostanie graczem pierwszoligowego Znicza Pruszków.

Kamil Grosicki przebywa wraz z reprezentacją Polski w Niemczech i termin jego powrotu do Pogoni uzależniony jest od wyników kadry trenera Michała Probierza w Mistrzostwach Europy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty