Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
My Hrabiny - zapowiedź spotkania autorskiego
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Świt walczy z czasem o 2 ligę na swoim stadionie. Na obiekcie przy Stołczyńskiej trwają prace modernizacyjne, aby przystosować stadion do wymogów licencyjnych.
Niezbędnym warunkiem do uzyskania zgody na organizację drugoligowych spotkań jest powstanie trybuny dla kibiców. W inauguracyjnym meczu 2 ligi Duma Skolwina 21 lipca w Szczecinie zmierzy się z KKS-em Kalisz. Prezes Świtu Paweł Adamczak ma nadzieję, że to spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy Stołczyńskiej.

- Mam nadzieję, że jednak ten mecz się odbędzie tutaj w Skolwinie. Prace oczywiście tam trwają. Nie chcę też mówić, że jeśli chodzi o tempo, jesteśmy niezadowoleni, bo czekamy tam na finał. Jest sporo jeszcze do poprawy, ale tak jak nam powiedziano, jeżeli będzie fundament, jeżeli będzie trybuna, wtedy kibice będą mieli gdzie siedzieć. Plus jeszcze kilka zabiegów kosmetycznych i wtedy, wtedy ten mecz odbędzie się w Skolwinie - powiedział Adamczak.

W piątek stadion przy Stołczyńskiej będą wizytować przedstawiciele komisji licencyjnej PZPN, którzy podejmą decyzje dotyczącą organizacji ligowych meczów Świtu na swoim obiekcie. Jeżeli decyzja będzie odmowna to beniaminek 2 ligi inauguracyjny pojedynek z KKS-em Kalisz rozegra na stadionie przy Twardowskiego w Szczecinie.
Prezes Świtu Paweł Adamczak ma nadzieję, że to spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy Stołczyńskiej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty