Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Autopromocja  
Zobacz

Euro 2024 w Niemczech. Materiały organizatora
Euro 2024 w Niemczech. Materiały organizatora
Rywala Hiszpanii w finale mistrzostw Europy w piłce nożnej wyłoni dzisiejszy półfinał Holandia - Anglia. W Dortmundzie zmierzą się dwie drużyny, które zaczęły turniej słabo, ale grają skutecznie.
Wielu stawiało na Szwajcarię po fazie grupowej, ale to Anglia wygrała ćwierćfinał w rzutach karnych. Wątpliwości, co do jakości ich gry, jednak pozostały. Szczególnie u dzisiejszych rywali.

- To nie jest udany turniej Anglii, nie grają zbyt dobrze. My też mieliśmy problemy, ale rozkręciliśmy się i mamy zespół, który wygra z łatwością. 3:0 - optymizm kibiców Holandii jest widoczny na każdym kroku. Anglicy, na których przyjazd niemiecka policja szykowała się szczególnie, nie sprawiają problemów i też uczestniczą w piłkarskim święcie.

Kibicowskie świętowanie szczególnie smakuje od wczorajszego wieczoru Hiszpanom, którzy pokonali Francję. - Mamy najlepszych piłkarzy na świecie. Nie ma wątpliwości. Grają niewiarygodnie pięknie i jeszcze siedemnastolatek strzela ładnego gola - kibic Hiszpanii mówi o trafieniu Lamine Yamala, który został najmłodszym strzelcem w historii Euro.

Anglia zagra z Holandią o 21.00. Zwycięzca w niedzielę w Berlinie zmierzy się z Yamalem i jego starszymi kolegami. Stawką będą złote medale.
Relacja Adama Górczewskiego (IAR).

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty