My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Podział punktów na inaugurację 2. ligi. Piłkarze Świtu Szczecin zremisowali z KKS-em Kalisz 1:1 w premierowym meczu nowego sezonu drugoligowych rozgrywek.
W 20. minucie gola dla gości zdobył Bartłomiej Putno i do przerwy Duma Skolwina przegrywała 0:1. Do remisu w 76. minucie strzałem zza pola karnego doprowadził kapitan beniaminka 2. ligi Kacper Wojdak.

- Cieszę się, że udało się strzelić tę bramkę, ale jest lekki niedosyt, bo mieliśmy parę tych sytuacji, momentami zamykaliśmy Kalisz w ich polu karnym. Wydaje mi się, że byliśmy w miarę dobrze zorganizowani. Zabrakło skuteczności - przeanalizujemy i zobaczymy, co jeszcze możemy robić lepiej.

Dla podopiecznych trenera Piotra Klepczarka był to pierwszy, historyczny występ na szczeblu centralnym na stadionie przy Stołczyńskiej.

Wszystkie bilety zostały wyprzedane i inauguracyjne spotkanie obserwowało 950 kibiców. W kolejnym meczu 2. ligi piłkarze Świtu Szczecin w sobotę pod Wawelem zagrają z Hutnikiem Kraków
Cieszę się, że udało się strzelić tę bramkę, ale jest lekki niedosyt - mówi zdobywca bramki, kapitan Świtu Szczecin Kacper Wojdak