Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Wszystkie czwartkowe spotkania z udziałem polskich drużyn rozpoczną się o godz. 20. źródło: https://x.com/europacnfleague
Wszystkie czwartkowe spotkania z udziałem polskich drużyn rozpoczną się o godz. 20. źródło: https://x.com/europacnfleague
Trzy polskie drużyny piłkarskie zagrają w czwartek w eliminacjach europejskich pucharów.
Jagiellonia Białystok ma niewielkie szanse na awans do fazy ligowej Ligi Europy. Mistrz Polski przegrał bowiem tydzień temu z Ajaksem 1:4. W czwartek odbędzie się rewanż w Amsterdamie.

Jeszcze trudniejsze zadanie ma Wisła Kraków, która gra w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. "Biała Gwiazda" przegrała pierwszy mecz z Cercle Brugge aż 1:6.

Największe szanse na zwycięstwo w dwumeczu ma Legia Warszawa, która również gra o Ligę Konferencji. Rywalem stołecznej drużyny jest Drita Gnjilane. W pierwszym spotkaniu w Warszawie było 2:0 dla gospodarzy.

Wszystkie czwartkowe spotkania z udziałem polskich drużyn rozpoczną się o godz. 20.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty