Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Daniel Michalski.Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Turniej tenisowy Invest in Szczecin Open już bez Polaków w grze pojedynczej.
Ostatni z naszych reprezentantów odpadł Daniel Michalski. 24-letni tenisista w pierwszej rundzie singla przegrał z Niemcem Danielem Altmaierem 6:7, 2:6.

Daniel Michalski żałował straconej szansy na zwycięstwo. - Bardzo dobry mecz w pierwszym secie. W drugim secie już trochę gorszy... Niewykorzystane sytuacje w pierwszym secie troszeczkę zemściło się na mnie w drugiej partii, gdzie mój rywal grał coraz pewniej i grał coraz mocniej, a ja troszeczkę zostałem w tym pierwszym secie - wspomina Michalski.

Oprócz Daniela Michalskiego w pierwszej rundzie singla swoje mecze przegrali również Tomasz Berkieta i Olaf Pieczkowski. Pięciu polskich tenisistów grać będzie jeszcze w deblu szczecińskiego challengera.
Niewykorzystane sytuacje w pierwszym secie troszeczkę zemściło się na mnie w drugiej partii, gdzie mój rywal grał coraz pewniej i grał coraz mocniej, a ja troszeczkę zostałem w tym pierwszym secie - wspomina Michalski.