Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Polak w finale gry podwójnej tenisowego turnieju Invest in Szczecin Open.
Szymon Walków grający wraz z Amerykaninem Ryanem Seggermanem awansowali do finału gry podwójnej szczecińskiego challengera. W półfinale polsko-amerykańska para niemal zmiotła z kortu swoich rywali.

Włoch Andrea Pellegrino i Kazach Dmitrij Popko byli bezradni. Półfinałowe spotkanie z udziałem naszego tenisisty trwało zaledwie 34 minuty. Pierwsza partia gładko wygrana 6:2, rywale nie istnieli na korcie i po 19 minutach było już 1:0. Drugi set jeszcze krótszy, pełna kontrola nad tym co dzieje się na korcie i pewne zwycięstwo 6:1.

W sobotnim finale rywalami Szymona Walkowa i Ryana Seggermana będą najwyżej rozstawieni debliści w szczecińskim challengerze, Argentyńczyk Guido Andreozzi i Francuz Theo Arribage.