Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Przez dwa dni Police będą stolicą polskiego badmintona. Już po raz 26. odbędzie się Międzynarodowy Turniej Badmintona Babolat Cup.
W imprezie wystąpią zawodnicy i zawodniczki z siedmiu krajów. Swoje umiejętności zaprezentują między innymi miłośnicy gry w kometkę z Austrii, Czech, Danii, Niemiec i Polski. Jak informuje współorganizator turnieju Bogdan Mieżyński, dziś można spodziewać się wysokiego poziomu rywalizacji.

- W sobotę rozgrywany jest turniej open, w którym mogą brać udział gracze z listy kwalifikacyjnej Polskiego Związku Badmintona, czyli gracze najbardziej zaawansowani. Jest też turniej seniorów, rozgrywany w różnych kategoriach wiekowych - tłumaczy Mieżyński.

W turnieju seniorów mogą wziąć udział panie powyżej 25 lat oraz panowie powyżej 30 lat. Sobotnie zmagania badmintonistów startujących w Babolat Cup rozpoczną się o godzinie 9.30 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza przy ulicy Siedleckiej w Policach.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Jak informuje współorganizator turnieju Bogdan Mieżyński, dziś można spodziewać się wysokiego poziomu rywalizacji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty