Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze PGE Spójni chcą przerwać serię czterech porażek z rzędu i odnieść zwycięstwo w Orlen Basket Lidze.
Stargardzianie na wyjeździe zmierzą się ze Śląskiem Wrocław na zakończenie 25 kolejki rozgrywek. Biało-Bordowych do walki o wygraną poprowadzi nowy trener Krzysztof Koziorowicz. Dotychczasowy szkoleniowiec stargardzkiej drużyny Maciej Raczyński, po pięciu meczach w roli głównego coacha, powrócił na stanowisko asystenta trenera.

Poniedziałkowe spotkanie walczącej o utrzymanie PGE Spójni Stargard ze Śląskiem rozpocznie się o godzinie 19 w hali Orbita we Wrocławiu.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty