Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Pogoń Szczecin zaprezentowała komplet koszulek na nowy sezon. Domowe trykoty są tradycyjnie granatowo-bordowe, wyjazdowe czarne z kotwicą nawiązujące do szczecińskiego portu i trzecie, jasne w kolorze Zamku Książąt Pomorskich.
Ciekawi nowych koszulek pierwsi kibice odwiedzili klubowy fanshop przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.

- Mają w sobie coś ciekawego. - Szczególnie drugi, trzeci komplet. - Ja na pewno wychodzę z jakąś. - Zdecydowanie czarna. Czarna ok. Granatowo-bordowa ok. Kremowy, zupełnie nie mój typ. Bardzo mi się podobają te motywy związane z miastem, z hymnem klubu, z ryciną średniowieczną. - Mają inny wzór, wiadomo, bo tamte jak pasiaki. - Nie jest to klasyczny pasiak, ale też ma coś w sobie, też jest bardzo ładna, ciekawa jest na pewno. - Myślę, że każde pasiaki by nam się podobały. Czy one są trochę odbiegające, czy bardziej nowoczesne, idziemy z biegiem czasu. - Klasyka, ale naprawdę bardzo ładna jakość i wzór taki wyszukany - oceniają kibice.

W sobotę do godziny 16, fanshop Pogoni świętuje swoje drugie urodziny. Na godzinę 13 zaplanowano słodki poczęstunek w postaci tortu.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Ciekawi nowych koszulek pierwsi kibice odwiedzili klubowy fanshop przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty