Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Świtu rozpoczęli nowy sezon 2. Ligi. Szczecinianie w inauguracyjnym meczu mierzyli się z KKS Kalisz.
Przed meczem Robert Obst, obrońca Świtu podkreślał, że trzeba zrobić wszystko, aby dobrze rozpocząć ligowe zmagania w nowym sezonie.

- Nie ma co się skupiać na przeszłości, a skupmy się na przyszłości, to będą zupełnie dwa inne zespoły, nowy sezon i każdy na pewno będzie chciał rozpocząć zwycięstwem. Inaugurację mamy u siebie w domu, a na Stołczyńskiej nigdy łatwo się nie gra przeciwnikowi - mówił Obst.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc trenerowi juniorów Świtu Robertowi Kaczorowskiemu i jego rodzinie, która z powodu pożaru straciła dom w Tanowie.

Edycja tekstu: Kacper Narodzonek/Jacek Rujna
Relacja Artura Dyczewskiego z godz. 20.00
Relacja Artura Dyczewskiego z godz. 18.00
Robert Obst, obrońca Świtu podkreśla, że trzeba zrobić wszystko aby dobrze rozpocząć ligowe zmagania w nowym sezonie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty