Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne SPR Pogoni po dwutygodniowej przerwie powracają do zmagań w Lidze Centralnej. Szczecinianki na wyjeździe zmierzą się z Elamsem KPS - APR Radom w szóstej kolejce rozgrywek.
Radomianki, po czterech z rzędu wyjazdowych wygranych meczach, po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią na własnym parkiecie. Rywal portowej siódemki nie doznał jeszcze porażki i z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Ekipa trenera Oskara Serpiny do starcia z Elmasem przystąpi po czterech z rzędu ligowych porażkach i z chęcią sprawienia niespodzianki w wieczornym pojedynku.

Sobotnie spotkanie szczypiornistek Elmasu KPS - APR z SPR Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19 w Radomiu.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty