Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki nożne Pogoni szlifują formę przed zmaganiami w Pucharze Polski i rundą wiosenną ekstraligi.
Szczecinianki do sezonu przygotowują się na własnych obiektach. Anna Palińska, bramkarka portowej jedenastki przyznaje, że w zimowych warunkach treningi nie należą do przyjemnych.

- Niestety nie trenuje się zbyt przyjemnie. Ciężkie boiska, są zamrożone, twardo, zimno, pada deszcz, więc niestety, ale nie mamy na to wpływu. To trzeba zrobić po prostu. To jest sport. Na razie bez urazów, bez kontuzji, więc oby tak dalej - powiedziała Palińska.

Piłkarki Pogoni Szczecin w sobotę zmierzą się ze Spartą Praga w sparingowym pojedynku. Za niespełna miesiąc kobieca Duma Pomorza rozegra natomiast pierwszy oficjalny mecz w tym roku. Drużyna trenera Piotra Łęczyńskiego w Walentynki na wyjeździe zmierzy się z rezerwami Czarnych Sosnowiec w 1/8 finału Pucharu Polski.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Anna Palińska, bramkarka portowej jedenastki przyznaje, że w zimowych warunkach treningi nie należą do przyjemnych.
Relacja Artura Dyczewskiego z programu "Tematy i Muzyka".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty