Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni chcą zdobyć Jasną Górę. Szczecinianie z Rakowem na wyjeździe wygrali po raz ostatni 5 lat temu, ale mecz był rozgrywany w Bełchatowie. Portowcy w Częstochowie zwyciężyli w 1998 roku pokonując Raków 2:0.
W niedzielę Duma Pomorza zmierzy się z Rakowem w 24 kolejce ekstraklasy i jak mówi pomocnik szczecińskiej drużyny Kacper Smoliński, chce zdobyć komplet punktów na stadionie w Częstochowie.

- Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, gdzie w Częstochowie dawno, dawno nie wygraliśmy. Podejrzewam, że to był pierwszy mecz po powrocie Rakowa do ekstraklasy, jeszcze na stadionie w Bełchatowie wygraliśmy z nimi, a tak to musimy przełamać złą serię i mam nadzieję, że to się uda w niedzielę - powiedział Smoliński.

Niedzielny mecz piłkarzy Rakowa z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 17.30 w Częstochowie.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
W niedzielę Duma Pomorza zmierzy się z Rakowem w 24 kolejce ekstraklasy i jak mówi pomocnik szczecińskiej drużyny Kacper Smoliński, chce zdobyć komplet punktów na stadionie w Częstochowie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty