Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Arkonia Szczecin
Fot. Arkonia Szczecin
Piłkarze wodni Arkonii nie sprawili niespodzianki w Gorzowie Wielkopolskim w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Na basenie Słowianka, Szczecinianie przegrali z tamtejszą Alfą 10:20.
Pomimo niekorzystnego wyniku, trener arkończyków Andrzej Zabdyr był zadowolony z postawy swoich młodych graczy w pojedynku z Alfą.

- Dobrze weszliśmy w ten mecz. Zawodnicy wykonywali to, o czym rozmawialiśmy na odprawie. Mecz był dobry w pierwszej połowie. Fajnie, że chłopaki podjęli walkę. Trochę zabrakło siły. Moim zdaniem, niektórym trochę zabrakło chęci do tego, żeby jeszcze więcej dać z siebie, ale ja jestem zadowolony - powiedział Zabdyr.

W kolejnym ligowym spotkaniu waterpoliści Arkonii Szczecin zmierzą się dziś z AZS-em Uniwersytet Warszawski. Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 14 w stolicy.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Pomimo niekorzystnego wyniku, trener arkończyków Andrzej Zabdyr był zadowolony z postawy swoich młodych graczy w pojedynku z Alfą.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty