Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Lotto Chemik Police
Fot. Lotto Chemik Police
Siatkarki Lotto Chemika gotowe do zmagań w play-off Tauron Ligi.
Policzanki po wtorkowym treningu pojechały do Łodzi, gdzie w środę zagrają z Budowlanymi w pierwszym ćwierćfinałowym meczu. Agata Nowak, kapitan chemiczek przyznaje, że drużyna jest w bojowym nastroju i nie może się już doczekać rywalizacji z wyżej notowanym rywalem.

- Chcemy wygrać. Mocno wierzę w moją drużynę. Naprawdę jedziemy po prostu walczyć z Budowlanymi. Z taką mentalnością jedziemy i najważniejsze jest to, jakie mamy do tego nastawienie. Mamy bardzo dobre nastawienie. Nie patrzymy na to, czy ludzie nastawiają w roli faworyta, czy nie, bo nie ma to żadnego znaczenia. Boisko zweryfikuje - powiedziała.

Środowe pierwsze ćwierćfinałowe spotkanie fazy play-off siatkarek Budowlanych z Lotto Chemikiem Police rozpocznie się o godzinie 20 w hali Sport Arena w Łodzi. Do półfinału play-off awansuje zespół, który wygra dwa mecze.

Edycja tekstu: Jacek Rujna
Relacja Artura Dyczewskiego z programu "Tematy i Muzyka".
- Chcemy wygrać. Mocno wierzę w moją drużynę. Naprawdę jedziemy po prostu walczyć z Budowlanymi. Z taką mentalnością jedziemy i najważniejsze jest to, jakie mamy do tego nastawienie. Mamy bardzo dobre nastawienie. Nie patrzymy na to, czy ludzie nastawiają w roli faworyta, czy nie, bo nie ma to żadnego znaczenia. Boisko zweryfikuje - powiedziała.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty