Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Stadion Narodowy w Warszawie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Stadion Narodowy w Warszawie. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Tłumy kibiców gromadzą się przed Stadionem Narodowym w Warszawie, gdzie polscy piłkarze zagrają w środę towarzysko z Nigerią.
Liczą na wygraną i znacznie lepszą grę niż w ostatnim spotkaniu z Ukrainą. - Po tym, co się wydarzyło we Wrocławiu, to są uczucia mieszane, ale myślę, że damy radę. - Będzie 1:0, skromnie. - Z Ukrainą słabo zagrali. Może dzisiaj otkują się i wygrają. - Wygramy oczywiście. Z innym nastawieniem nie idziemy. Trzeba mieć nadzieję. Zawsze. - Szykują się zmiany w składzie dość poważne. Będzie 3:1. Mam nadzieję, że Lewandowski strzeli - to głosy kibiców.

Początek środowego spotkania o 20:45.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Z kibicami przed Stadionem Narodowym rozmawiał Piotr Durys.
Relacja Artura Dyczewskiego z programu "Tematy i Muzyka".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty