Piłkarze Świtu rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2 ligi. Szczecinianie na początek mieli badania i testy wydolnościowe. W zespole Dumy Północy dojdzie również do zmian w składzie.
Nowym piłkarzem Świtu ma zostać były gracz Pogoni Szczecin Alexander Gorgon. Szczeciński klub zainteresowany jest również pozyskaniem kolejnego byłego Portowca Sebastiana Kowalczyka. Na Stołczyńską ponownie trafił bramkarz Jakub Rajczykowski wypożyczony z Rakowa Częstochowa. Z KKS-u Kalisz dołączył Mateusz Andruszko.
Ze Świtu odeszli Bartosz Kriegler, Marcel Mendes-Dudziński i Aleksander Michałeczko. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Oskar Klon, Juri Tkachuk, Alan Dziuniak, Marcel Broda i Karol Maszało.
Po okresie wypożyczenia do Pogoni Szczecin powrócił Jakub Zawadzki. W ramach przygotowań podopieczni trenera Marcina Sasala będą mieć obóz w Policach i rozegrają pięć spotkań sparingowych w tym między innymi z GKS-em Katowice.
Nowy sezon 2 ligi rozpocznie się 25 lipca.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Ze Świtu odeszli Bartosz Kriegler, Marcel Mendes-Dudziński i Aleksander Michałeczko. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Oskar Klon, Juri Tkachuk, Alan Dziuniak, Marcel Broda i Karol Maszało.
Po okresie wypożyczenia do Pogoni Szczecin powrócił Jakub Zawadzki. W ramach przygotowań podopieczni trenera Marcina Sasala będą mieć obóz w Policach i rozegrają pięć spotkań sparingowych w tym między innymi z GKS-em Katowice.
Nowy sezon 2 ligi rozpocznie się 25 lipca.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Radio Szczecin