Nową siatkarką polickiego klubu została Pola Janicka. 22-latka podpisała roczny kontrakt z polickim klubem.
Pola Janicka gra na pozycji rozgrywającej. W minionym sezonie występowała na pierwszoligowych parkietach w zespole z Wieliczki. Wcześniej grała w Tauron Lidze w UNI Opole i Stali Mielec. Mierząca 182 cm wzrostu zawodniczka o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Katarzyną Partyką.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Pola Janicka jest szóstą siatkarką w kadrze Lotto Chemika na nowy sezon. Wcześniej umowy z polickim klubem przedłużyły występujące w minionych rozgrywkach przyjmujące Natalia Mędrzyk i Julia Orzoł, libero i kapitan zespołu Agata Nowak, rozgrywająca Katarzyna Partyka oraz środkowa Maja Koput.
Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski

Radio Szczecin