Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Świtu rozpoczynają zmagania w Pucharze Polski. Szczecinianie zmierzą się w środę na wyjeździe z Olimpią Grudziądz w rundzie wstępnej Turnieju Tysiąca Drużyn.
Duma Północy zanotowała falstart w drugiej lidze i po dwóch porażkach chce się przełamać w pucharowej konfrontacji. Marcin Sasal, trener ekipy ze Skolwina zapewnia, że jego podopieczni wyciągnęli wnioski z ligowych porażek i są dobrze nastawieni do starcia z Olimpią.

- Nastawienie jest bojowe, zawodnicy są skoncentrowani. Wiemy, jakie błędy popełniliśmy i teraz sztuką będzie, żeby to wyrzucić z głowy. Na treningach podchodzą do tego spokojnie, a widać, że nerwy są niepotrzebne, bo umiejętności myślę, że mamy duże - powiedział Sasal.

Środowe spotkanie piłkarzy Olimpii Grudziądz ze Świtem Szczecin rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w Świeciu.

Edycja tekstu: Piotr Kołodziejski
Marcin Sasal, trener ekipy ze Skolwina zapewnia, że jego podopieczni wyciągnęli wnioski z ligowych porażek i są dobrze nastawieni do starcia z Olimpią.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty