Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Agnieszka Radwańska pokonała swoją siostrę Urszulę 6:2, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju US Open. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Agnieszka Radwańska pokonała swoją siostrę Urszulę 6:2, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju US Open. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Agnieszka Radwańska pokonała swoją siostrę Urszulę 6:2, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju US Open. Pierwszy pojedynek sióstr w turnieju Wielkiego Szlema trwał godzinę i 23 minuty.
Urszula awansowała do turnieju głównego z eliminacji. Agnieszka gra w US Open jako zawodniczka rozstawiona z numerem 12.

Rywalką Agnieszki w drugiej rundzie US Open będzie zwyciężczyni meczu Lauren Davis - Angelique Kerber.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty