Agnieszka Radwańska pokonała swoją siostrę Urszulę 6:2, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju US Open. Pierwszy pojedynek sióstr w turnieju Wielkiego Szlema trwał godzinę i 23 minuty.
Urszula awansowała do turnieju głównego z eliminacji. Agnieszka gra w US Open jako zawodniczka rozstawiona z numerem 12.
Rywalką Agnieszki w drugiej rundzie US Open będzie zwyciężczyni meczu Lauren Davis - Angelique Kerber.
Rywalką Agnieszki w drugiej rundzie US Open będzie zwyciężczyni meczu Lauren Davis - Angelique Kerber.

Radio Szczecin