Wieczorem dowiemy się, kto będzie rywalem Polaków podczas Euro 2012. Losowanie odbędzie się w Kijowie.
Polska i Ukraina jako gospodarze mistrzostw są w najsilniejszym, pierwszym koszyku. Oznacza to, że na pewno nie trafimy na Hiszpanów, Ukraińców i Holendrów. Kogo więc rozgromimy na Euro?
Orły już z orzełkami mogą pokonać każdego. - Fajnie byłoby zobaczyć ich z Niemcami - prognozują szczecinianie.
- Z takiego zwarcia biało-czerwoni nie wyjdą bez szwanku - uważa Alex - Niemiec mieszkający w Szczecinie. - Niemcy mają większy potencjał, lepszą drużynę i graczy, niż Polacy.
Gdybyśmy trafili na Anglików? Dziennikarz Radiowy Peter Robb odpowiada dyplomatycznie. - Podejrzewam, że Polacy zaprezentują się dobrze. Tym razem Polacy wyglądają na bardzo skoncentrowanych, ale pieniądze postawiłem na kogoś zupełnie innego - dodaje Robb.
Gdyby to byli Włosi? - To będzie piękny mecz. Wynik jest nieważny - mówi szczecinianin z Italii Angelo Rella. - Polska już wygrywała, a przecież Euro jest w Polsce.
Losowanie o godzinie 18.
Orły już z orzełkami mogą pokonać każdego. - Fajnie byłoby zobaczyć ich z Niemcami - prognozują szczecinianie.
- Z takiego zwarcia biało-czerwoni nie wyjdą bez szwanku - uważa Alex - Niemiec mieszkający w Szczecinie. - Niemcy mają większy potencjał, lepszą drużynę i graczy, niż Polacy.
Gdybyśmy trafili na Anglików? Dziennikarz Radiowy Peter Robb odpowiada dyplomatycznie. - Podejrzewam, że Polacy zaprezentują się dobrze. Tym razem Polacy wyglądają na bardzo skoncentrowanych, ale pieniądze postawiłem na kogoś zupełnie innego - dodaje Robb.
Gdyby to byli Włosi? - To będzie piękny mecz. Wynik jest nieważny - mówi szczecinianin z Italii Angelo Rella. - Polska już wygrywała, a przecież Euro jest w Polsce.
Losowanie o godzinie 18.

Radio Szczecin