I być może nie jedną, a dwie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jedna z nich jest już praktycznie pewna. Wielki telebim miałby stanąć na terenie przy ul. Ofiar Oświęcimia i Emilii Plater.
Tyle tylko, że będzie to inicjatywa prywatna. - Nad swoją strefą zastanawia się też miasto - mówi Robert Grabowski z Biura Promocji i Informacji Urzędu Miasta. - Mam nadzieję, że taka strefa kibica powstanie we współpracy z potencjalnym partnerem, jednak na razie trudno mówić o szczegółach, ponieważ od grudnia trwają rozmowy dotyczące praw do sygnału transmisji przez potencjalnych organizatorów stref.
- Jest sporo firm zainteresowanych taką współpracą - mówi prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
- To naturalne, że chcemy razem przeżywać tak ważne wydarzenia - mówi socjolog Robet Bartłomiejski. - To tak wyjątkowe i pokoleniowe wydarzenie, że będziemy chcieli być jak najbliżej.
A co o pomyśle utworzenia stref kibica sądzą szczecinianie? - To pozytywny pomysł, żebyśmy mogli razem przeżywać piłkarskie emocje. Chociaż, żeby był jeden telebim - mówią mieszkańcy.
Strefa kibica to miejsce, gdzie na czas trwania mistrzostw dla kibiców udostępniany jest wielki telebim oraz punkty gastronomiczne z alkoholem. Do piłkarskich Mistrzostw Europy pozostało 186 dni.
- Jest sporo firm zainteresowanych taką współpracą - mówi prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
- To naturalne, że chcemy razem przeżywać tak ważne wydarzenia - mówi socjolog Robet Bartłomiejski. - To tak wyjątkowe i pokoleniowe wydarzenie, że będziemy chcieli być jak najbliżej.
A co o pomyśle utworzenia stref kibica sądzą szczecinianie? - To pozytywny pomysł, żebyśmy mogli razem przeżywać piłkarskie emocje. Chociaż, żeby był jeden telebim - mówią mieszkańcy.
Strefa kibica to miejsce, gdzie na czas trwania mistrzostw dla kibiców udostępniany jest wielki telebim oraz punkty gastronomiczne z alkoholem. Do piłkarskich Mistrzostw Europy pozostało 186 dni.

Radio Szczecin