Mariusz Wójcik został nowym koszykarzem szczecińskiej drużyny. W ubiegłym roku Wójcik grał w Spójni Stargard Szczeciński.
Z pierwszoligowego AZS-u Radex odeszli natomiast Łukasz Bąk i Mateusz Nitsche, z którymi szczeciński klub rozwiązał kontrakty za porozumieniem stron.

Radio Szczecin