Budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 48 w Szczecinie po półrocznym poślizgu zakończyła się.
Powodem opóźnienia był nierzetelny wykonawca. Znalazła się jednak firma, która dokończyła prace. Pozostał jeszcze odbiór całej inwestycji. Budowa orlika pochłonęła ponad 1,5 miliona złotych. Teraz na zakończenie prac czeka boisko przy SP 53, które również miało problemy z nierzetelnym wykonawcą.

Radio Szczecin