Maciej Stolarczyk powraca do pracy w Pogoni Szczecin. Były piłkarz oraz trener portowej jedenastki został zwolniony jesienią 2010 roku.
Stolarczyk został zastępcą Włodzimierza Obsta koordynatora grup młodzieżowych w szczecińskim klubie i będzie odpowiadać za program kształcenia młodych piłkarzy oraz ich wyniki.

Radio Szczecin