Marta Pihan - Kulesza weźmie udział w letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.
Gimnastyczka sportowa Kusego Szczecin kwalifikację olimpijską wywalczyła podczas trwających obecnie zawodów Test-Event w Londynie. Szczecinianka w wieloboju zajęła 30 miejsce, które zapewniło jej przepustkę na igrzyska.
Dla gimnastyczki Kusego będą to już drugie igrzyska olimpijskie w karierze. Cztery lata temu szczecinianka wystąpiła w Pekinie.
Kwalifikację olimpijską do Londynu wywalczył również mąż Marty Pihan - Kuleszy Roman. Gimnastyk AZS-u AWF Biała Podlaska był 27 w wieloboju. Roman Kulesza w kwalifikacyjnych zawodach w Londynie wystąpi jeszcze w piątkowym finale ćwiczeń na poręczach. Marta Pihan - Kulesza jest natomiast pierwszą rezerwową zawodniczką w dzisiejszej finałowej rywalizacji ćwiczeń na poręczach.
Dla gimnastyczki Kusego będą to już drugie igrzyska olimpijskie w karierze. Cztery lata temu szczecinianka wystąpiła w Pekinie.
Kwalifikację olimpijską do Londynu wywalczył również mąż Marty Pihan - Kuleszy Roman. Gimnastyk AZS-u AWF Biała Podlaska był 27 w wieloboju. Roman Kulesza w kwalifikacyjnych zawodach w Londynie wystąpi jeszcze w piątkowym finale ćwiczeń na poręczach. Marta Pihan - Kulesza jest natomiast pierwszą rezerwową zawodniczką w dzisiejszej finałowej rywalizacji ćwiczeń na poręczach.

Radio Szczecin