Piłkarze Floty Świnoujście rozpoczynają dziś wielkie zimowe granie.
Wyspiarze w okresie przygotowawczym do rozgrywek I ligi rozegrają aż 18 spotkań kontrolnych. W pierwszym meczu sparingowym Flota zmierzy się z występującą w ekstraklasie Lechią Gdańsk. Trener Krzysztof Pawlak przyznaje, że nie planował tego pojedynku ale zgodził się zmierzyć z Lechią na prośbę jej szkoleniowca i byłego selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa
Sparingowe spotkanie piłkarzy Floty Świnoujście z Lechią Gdańsk rozpoczęło się o godz. 10.30 na boisku w Niechorzu.
Sparingowe spotkanie piłkarzy Floty Świnoujście z Lechią Gdańsk rozpoczęło się o godz. 10.30 na boisku w Niechorzu.

Radio Szczecin