Tylko jeden piłkarz Pogoni Szczecin miał nadwagę po zimowej przerwie i zapłaci regulaminową karę. Jest nim bramkarz Bartosz Fabiniak.
Tradycyjne ważenie zawodników odbyło się w poniedziałek, tuż przed pierwszym treningiem.
Bartosz Fabiniak przytył o 0,5 kg i za karę do kasy klubu będzie musiał wpłacić 250 zł.
- Nie zarobiliśmy w tym roku na karach za wagę - podsumowuje trener szczecińskiego zespołu Marcin Sasal. - Jeśli ktoś się zaniedbał, to ma 8 tygodni do nadrobienia zaległości.
W lutym Pogoń pojedzie do Pogorzelicy. Na drugi obóz portowcy polecą 22 lutego do Turcji, gdzie trenować będą do 7 marca.
Bartosz Fabiniak przytył o 0,5 kg i za karę do kasy klubu będzie musiał wpłacić 250 zł.
- Nie zarobiliśmy w tym roku na karach za wagę - podsumowuje trener szczecińskiego zespołu Marcin Sasal. - Jeśli ktoś się zaniedbał, to ma 8 tygodni do nadrobienia zaległości.
W lutym Pogoń pojedzie do Pogorzelicy. Na drugi obóz portowcy polecą 22 lutego do Turcji, gdzie trenować będą do 7 marca.

Radio Szczecin