Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Tylko jeden piłkarz Pogoni Szczecin miał nadwagę po zimowej przerwie i zapłaci regulaminową karę. Jest nim bramkarz Bartosz Fabiniak. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Tylko jeden piłkarz Pogoni Szczecin miał nadwagę po zimowej przerwie i zapłaci regulaminową karę. Jest nim bramkarz Bartosz Fabiniak. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Tylko jeden piłkarz Pogoni Szczecin miał nadwagę po zimowej przerwie i zapłaci regulaminową karę. Jest nim bramkarz Bartosz Fabiniak.
Tradycyjne ważenie zawodników odbyło się w poniedziałek, tuż przed pierwszym treningiem.

Bartosz Fabiniak przytył o 0,5 kg i za karę do kasy klubu będzie musiał wpłacić 250 zł.

- Nie zarobiliśmy w tym roku na karach za wagę - podsumowuje trener szczecińskiego zespołu Marcin Sasal. - Jeśli ktoś się zaniedbał, to ma 8 tygodni do nadrobienia zaległości.

W lutym Pogoń pojedzie do Pogorzelicy. Na drugi obóz portowcy polecą 22 lutego do Turcji, gdzie trenować będą do 7 marca.
- Nie zarobiliśmy w tym roku na karach za wagę - podsumowuje trener szczecińskiego zespołu Marcin Sasal.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty