Koszykarze AZS-u Radex zmierzą się z SIDEN-em Toruń w 19 kolejce rozgrywek o mistrzostwo I ligi.
Szczecinianie, jeżeli chcą awansować do czołowej ósemki fazy play-off i walczyć o awans do koszykarskiej elity, muszą dziś pokonać popularne Toruńskie Pierniki.
Kapitan AZS-u Radex Maciej Sudowski liczy na kontynuowanie passy zwycięstw we własnej hali. - Jesteśmy zespołem własnego parkietu. Nie przegraliśmy tu żadnego meczu i mam nadzieję, że dziś potwierdzimy to w meczu z Toruniem - mówi Sudowski.
Spotkanie AZS-u Radex z SIDEN-em Toruń rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. O tej samej porze, ale w Siedlcach pojedynek z SKK rozpoczną koszykarze Spójni Stargard Szczeciński.
Kapitan AZS-u Radex Maciej Sudowski liczy na kontynuowanie passy zwycięstw we własnej hali. - Jesteśmy zespołem własnego parkietu. Nie przegraliśmy tu żadnego meczu i mam nadzieję, że dziś potwierdzimy to w meczu z Toruniem - mówi Sudowski.
Spotkanie AZS-u Radex z SIDEN-em Toruń rozpocznie się o godzinie 18 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. O tej samej porze, ale w Siedlcach pojedynek z SKK rozpoczną koszykarze Spójni Stargard Szczeciński.

Radio Szczecin