W Szczecinie do igrzysk olimpijskich przygotowuje się Radosław Kawęcki, który w grudniu ubiegłego roku zdobył na basenie Floating Arena dwa złote medale Mistrzostw Europy.
Zawodnik Kornera Zielona Góra przyznaje, że o wyborze Szczecina zadecydowały bardzo dobre warunki do pływania. - Są znakomite, korzystamy trzy razy w tygodniu z siłowni i odnowy biologicznej - dodaje Kawęcki.
Mimo, że trwają ferie i z Floating Areny korzystają dzieci i młodzież, Radosławowi Kawęckiemu - to nie przeszkadza. - Wszystko dzięki ratownikom. Od 10 mamy lekkie problemy, musimy zmienić tor, ale wszystko trwa minutę - tłumaczy Kawęcki.
Treningi Radosława Kawęckiego potrwają do 27 stycznia. Do USA ze Szczecina wyjechał natomiast pływak MKP Mateusz Sawrymowicz, który w Kalifornii będzie przygotowywał się do igrzysk.
Mimo, że trwają ferie i z Floating Areny korzystają dzieci i młodzież, Radosławowi Kawęckiemu - to nie przeszkadza. - Wszystko dzięki ratownikom. Od 10 mamy lekkie problemy, musimy zmienić tor, ale wszystko trwa minutę - tłumaczy Kawęcki.
Treningi Radosława Kawęckiego potrwają do 27 stycznia. Do USA ze Szczecina wyjechał natomiast pływak MKP Mateusz Sawrymowicz, który w Kalifornii będzie przygotowywał się do igrzysk.

Radio Szczecin
