Jest już pewne, że występująca w III lidze piłkarska Kotwica Kołobrzeg w rundzie wiosennej nie będzie rozgrywała meczów na miejskim stadionie. Na przeszkodzie stanęły Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.
W czasie mistrzostw Kołobrzeg będzie ośrodkiem pobytowym reprezentacji narodowej Danii. Oznacza to, że do dyspozycji piłkarzy będą wszystkie obiekty sportowe w kompleksie Milenium, ale zgodnie z umową stadion piłkarski jest do wyłącznej dyspozycji Duńczyków już od stycznia.
Zapowiadano, że powołany niedawno zespół ds. organizacji Euro 2012 będzie w tej sprawie prowadził negocjacje z Federacją Piłkarską Danii.
Jednak jak poinformował rzecznik prezydenta miasta Michał Kujaczyński postanowiono nie podejmować żadnych rozmów i dotrzymać warunków umowy.
To powoduje, że piłkarze Kotwicy wiosną mecze "u siebie" będą rozgrywali w Trzebiatowie lub w Ustroniu Morskim.
Zapowiadano, że powołany niedawno zespół ds. organizacji Euro 2012 będzie w tej sprawie prowadził negocjacje z Federacją Piłkarską Danii.
Jednak jak poinformował rzecznik prezydenta miasta Michał Kujaczyński postanowiono nie podejmować żadnych rozmów i dotrzymać warunków umowy.
To powoduje, że piłkarze Kotwicy wiosną mecze "u siebie" będą rozgrywali w Trzebiatowie lub w Ustroniu Morskim.

Radio Szczecin