Najlepsi w kategorii tańce standardowe okazali się Szymon Kalinowski i Grażyna Grabicka.
Tancerze z Akademickiego Klubu Tańca Towarzyskiego wygrali jeden z najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. Zawody odbyły się w Wielkiej Brytanii.
W drodze na podium Szymon i Grażyna zatańczyli walca wiedeńskiego, tango, foxtrota i quickstepa.
Szczecińscy tancerze ćwiczą ze sobą od 2009 r.
W drodze na podium Szymon i Grażyna zatańczyli walca wiedeńskiego, tango, foxtrota i quickstepa.
Szczecińscy tancerze ćwiczą ze sobą od 2009 r.

Radio Szczecin