Dwóch 20-letnich piłkarzy testuje Pogoń Szczecin. Do lidera 1 ligi na sprawdziany przyjechali Kameruńczyk Vincent Bikana oraz Brazylijczyk Lucas.
Bikana grał ostatnio w szwajcarskim klubie Neuchatel Xamax a Lucas w FC Kaiserslautern.
Obaj obrońcy wystąpią jutro w Głogowie w sparingowym meczu Pogoni z drugoligowym Chrobrym oraz we wtorkowym pojedynku w Grodzisku Wielkopolskim z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Portowcy mieli w niedzielę grać w Cottbus z Energie a w środę w Berlinie z młodzieżową drużyną Herthy ale niemiecka policja w obawie przed kibicami Pogoni nie wyraziła zgody na rozegranie tych spotkań.
Obaj obrońcy wystąpią jutro w Głogowie w sparingowym meczu Pogoni z drugoligowym Chrobrym oraz we wtorkowym pojedynku w Grodzisku Wielkopolskim z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Portowcy mieli w niedzielę grać w Cottbus z Energie a w środę w Berlinie z młodzieżową drużyną Herthy ale niemiecka policja w obawie przed kibicami Pogoni nie wyraziła zgody na rozegranie tych spotkań.

Radio Szczecin