Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Siatkarki Piasta Netto po dwóch miesiącach przerwy ponownie wystąpią w Szczecinie w meczu o mistrzostwo 2 ligi. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Piasta Netto po dwóch miesiącach przerwy ponownie wystąpią w Szczecinie w meczu o mistrzostwo 2 ligi. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Piasta Netto po dwóch miesiącach przerwy ponownie wystąpią w Szczecinie w meczu o mistrzostwo 2 ligi. Ich przeciwnikiem będzie SMS Police. Najmłodsi fani siatkówki dostaną cukierki oraz okolicznościowe koszulki.
Przed pojedynkiem z SMS Police odbędzie się oficjalna prezentacja nowych zawodniczek Piasta Netto oraz sponsorów klubu. Kapitan szczecińskiej drużyny Natalia Matusz przyznaje, że stęskniła się za grą w hali SDS.

- Mamy nadzieję, że pokażemy dobrą siatkówkę, a kibice nie będą zawiedzeni, że przyszli na mecz - mówi Matusz.

Prezentacja nowych zawodniczek i sponsorów klubu rozpocznie się w sobotę o godz. 18.15, natomiast mecz siatkarek Piasta Netto z SMS Police zaplanowano na godz. 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp jest bezpłatny
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty