Siatkarki Piasta Netto po dwóch miesiącach przerwy ponownie wystąpią w Szczecinie w meczu o mistrzostwo 2 ligi. Ich przeciwnikiem będzie SMS Police. Najmłodsi fani siatkówki dostaną cukierki oraz okolicznościowe koszulki.
Przed pojedynkiem z SMS Police odbędzie się oficjalna prezentacja nowych zawodniczek Piasta Netto oraz sponsorów klubu. Kapitan szczecińskiej drużyny Natalia Matusz przyznaje, że stęskniła się za grą w hali SDS.
- Mamy nadzieję, że pokażemy dobrą siatkówkę, a kibice nie będą zawiedzeni, że przyszli na mecz - mówi Matusz.
Prezentacja nowych zawodniczek i sponsorów klubu rozpocznie się w sobotę o godz. 18.15, natomiast mecz siatkarek Piasta Netto z SMS Police zaplanowano na godz. 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp jest bezpłatny
- Mamy nadzieję, że pokażemy dobrą siatkówkę, a kibice nie będą zawiedzeni, że przyszli na mecz - mówi Matusz.
Prezentacja nowych zawodniczek i sponsorów klubu rozpocznie się w sobotę o godz. 18.15, natomiast mecz siatkarek Piasta Netto z SMS Police zaplanowano na godz. 19 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wstęp jest bezpłatny

Radio Szczecin