Piłkarki ręczne Pogoni Baltica poległy w Elblągu i są coraz bliżej spadku z Superligi.
Szczecinianki w kolejnym meczu rozgrywek o mistrzostwo Polski przegrały na wyjeździe ze Startem Elbląg.
Lepiej od szczypiornistek spisali się dziś piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Podopieczni trenera Rafała Białego w pierwszym w tym roku spotkaniu w 1 lidze pokonali GSPR Gorzów Wielkopolski 31-23.
Lepiej od szczypiornistek spisali się dziś piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin. Podopieczni trenera Rafała Białego w pierwszym w tym roku spotkaniu w 1 lidze pokonali GSPR Gorzów Wielkopolski 31-23.

Radio Szczecin