Siatkarki Piasta Netto po dwóch miesiącach przerwy ponownie wystąpiły w Szczecinie w meczu o mistrzostwo 2 ligi. Ich przeciwnikiem był zespół SMS Police.
Najmłodsi fani siatkówki dostali cukierki oraz okolicznościowe koszulki.
Przed pojedynkiem z SMS Police odbyła się oficjalna prezentacja nowych zawodniczek Piasta Netto oraz sponsorów klubu.
Przed pojedynkiem z SMS Police odbyła się oficjalna prezentacja nowych zawodniczek Piasta Netto oraz sponsorów klubu.

Radio Szczecin