W hali Szczecińskiego Domu Sportu rozegrany został pierwszy z czterech turniejów III edycji Pucharu Skorpiona im. Tadeusza Plisko.
Udział w turnieju dla młodych pięściarek i pięściarzy wzięły 22 kluby z polski i zagranicy, zgłoszono 109 zawodników, stoczono 44 walki.

Radio Szczecin